"ایام عزای اباعبدالله احسین (ع)را تسلیت میگوئیم "

یك خاخام اسرائیلی بار دیگر در كتاب جدیدخود كه به تشریح چگونگی برخورد با هركس كه خطری برای اسرائیل به شمار آید،پرداخته است، حتی قتل كودكان شیرخوار عرب را نیز مجاز اعلام كرد.

به گزارش "بیداری اسلامی"، «اسحاق شابیرا» خاخام بسیار افراطی صهیونیست كه در سال 2009 خواستار كشتار همه كسانی شده بود كه برای اسرائیل خطر محسوب می‌شوند، بار دیگر كشتار كودكان شیرخواره را نیز مجاز دانست.

این خاخام صهیونیست كه به انتشار كتاب جدید خود به نام «توراة الملك» تا چند روز آینده نزدیك می‌شود، تصریح كرد كه این كتاب فتاوایی دارد كه قتل هر شخص غیریهودی از جمله كودكان شیرخوار عرب را مجاز می‌شمارد.

روزنامه «اسرائیل حایوم» به نقل از این خاخام اعلام كرد: چاپ جدید، توضیحی توراتی درباره چگونگی و رفتار صحیحی است كه اسرائیل باید در تعامل با وضعیت غزه از آن استفاده كند.

شابیرا تصریح كرد كه در این فتاوای مذكور، كه در قالب كتاب جدید منتشر می‌شود، نظریاتی ارائه كرده است كه نه فقط نظری است، بلكه عملا قابل اجرا خواهد بود.

این خاخام صهیونیست در سال 2009 با انتشار نسخه اول كتاب توراة الملك، خواستار قتل هر كسی شده بود كه برای اسرائیل خطر محسوب می‌شود حتی اگر این خطر كودكی شیرخوار باشد.

در روزهای اخیر این تنها فتوای عجیب نبود كه صادر شد. در جدیدترین فتواهای منتشر شده از مفتی‌های وهابی عربستان سعودی، قتل فردی كه نماز نخواند و از این كار خود توبه نكند، واجب اعلام شد.

روز گذشته پایگاه شبكه خبری العربیه اعلام كرد كه صالح الفوزان عضو هیئت عالی علمای عربستان سعودی، در پاسخ به این استفتاء كه «رفتار ما باید با فرد تارك الصلاة چگونه باشد؟»، گفت: باید او را دور كرد بلكه اگر توبه نكرد و بر نماز مراقبت نكرد، كشتن وی واجب است... او توبه می‌كند و اگر توبه نكرد و نماز را ترك كرد، كشته می‌شود... استخدام كردن این فرد از اساس غلط است زیرا كفار بر امور مسلمانان ولایت ندارند زیرا الگویی می‌شوند برای دیگران.

طبقه بندی: اخبار شیعیان، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : جمعه 4 شهریور 1390 | توسط : سیدرضا | نظرات()