"ایام عزای اباعبدالله احسین (ع)را تسلیت میگوئیم "
شهرت فراگیر در آمریکا و دارایی های بسیار که از طریق ترانه خوانی و رقص به دست می آورد، مانع از اسلام آوردن ترانه خوان آمریکایی و گذشتن از آنها برای رضای خدا نشد.   

ترانه خوان مشهور آمریکا «جوسی هوکنز» معروف به (لون) که حدود هفت ماه پیش به دین اسلام روی آورد و نام « امیر» را برای خود برگزید، می گوید: خوانندگی در آمریکا باعث شهرت بسیاری برای من شده بود، تا جایی که بر اساس نظر سنجی ها، جزو 10 خواننده برتر آمریکا به شمار می رفتم و این شهرت روز به روز افزایش می یافت.


او می افزاید: هرگز این شهرت و وضعیت مالی مناسب، سعادت و آرامش درونی را برای من به همراه نداشت، تا زمانی که در أبوظبی پایتخت امارات، تحت تأثیر فرهنگ اسلامی قرار گرفتم، آنجا مردم را می دیدم که با بلند شدن صدای اذان به مسجد می رفتند و نماز می خوانند، اخلاق و رفتار خوب آنان را دیدم، از همان زمان بود که تصمیم گرفتم در ارتباط با دین اسلام که مردم را از تمام نژادها و ملیّت ها در برگرفته بود، تحقیق کنم.


امیر در ادامه گفت: بعد از تفکر جدّی و طولانی به اسلام روی آوردم و طرب و ترانه خوانی که 17 سال به آن مشفول بودم را رها کردم و اکنون احساس آرامش و اطمینان قلبی عجیبی دارم.


 این خواننده تازه مسلمان هفته پیش به زیارت مکه مکرمه و مدینه منوره مشرف شد. امیر در پایان، پیوستنش به انجمن کانادایی «تبلیغ» را یکی از دلایل علاقه مندی روز افزونش به اسلام دانست و گفت: برنامه ای تبلیغی دارم که هدف آن، دعوت خوانندگان و هنرمندان به اسلام است. منبع:ابنا


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 8 شهریور 1390 | توسط : سیدرضا | نظرات()